MIESIĘCZNA PRACA ZDALNA Z WIDOKIEM NA ŚNIEŻKĘ? ZA JEDYNE 2950 zł/3 osoby?


Jest jak jest. Wielu z nas przebywa na tzw. pracy zdalnej. Nasze dzieci uczą się w trybie online... A wszystko to w naszych czterech ścianach. Nie dziwne, że wszyscy mamy pomału już dość tej sytuacji. Mamy alternatywę dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapraszamy na cały miesiąc do Rezydencji Victoria w Karpaczu... u nas zaznacz nie tylko spokoju, ale też zasmakujesz pysznych śniadań ( w cenie pakietu!) oraz obiadokolacji (na życzenie).


Dlaczego warto? 

Za zaledwie 2950 zł spędzisz miesiąc w górskim pensjonacie z widokiem na Śnieżkę. 3500 m2 powierzchni wokół naszej rezydencji pozwoli Twoim dzieciom bezpiecznie poszaleć na świeżym, powietrzu. Dla nas to szansa na przetrwanie w obliczu pełzającego lockdownu - dla Ciebie okazja do pracy, w spokojnych warunkach, a dla Twojej rodziny szansa na odetchnięcie od codziennych problemów.

Cena uwzględnia nocleg dla 3 osób przez 4 tygodnie. Na życzenie przygotujemy Ci także obiadokolacje. Nie bez powodu nasi goście z całej Polski często do nas wracają - cenią właśnie tę tradycyjną polską kuchnię, którą im serwujemy. U nas na pewno nie zgłodniejesz. W pakiecie dołączamy bezpłatny parking.


Co otrzymasz w naszym „pakiecie na pracę zdalną”

W cenie oferujemy:

  • noclegi w komfortowych pokojach (2, 3 i 4 osobowych),
  • śniadania w formie bufetu z bardzo bogatym menu w godzinach 8:00-10:00
  • niepowtarzalną rodzinną atmosferę,
  • bezpłatny dostęp do jadalni z kawą, herbatą 24h/ dobę,
  • bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie pensjonatu,
  • bezpłatne miejsce parkingowe.

Potrzebujesz pełnego wyżywienia?

Po prostu nam o tym powiedz! Na Twoje życzenie możemy przygotować Ci także obiadokolację, którą podajemy w godz. 17:00-19:00


Już dziś zrób rezerwację!

Więcej informacji tel.: +48 516 282 476
http://victoriakarpacz.pl/rezerwacja/

W minionych latach odwiedziło nas wielu wspaniałych gości. Ich opinie na temat pobytu, samej rezydencji oraz wyżywienia możecie poznać na stronie oraz naszym funpage na Facebooku. Zapraszamy!